Brojač posjeta  

15211159
Danas
Juče
Ove sedmice
Prošle sedmice
Ovaj mjesec
Prošli mjesec
Ukupno
43026
22267
43026
14847412
155769
177049
15211159
Vaš ip 35.170.81.210
Tačno vrijeme: 2019-12-09 23:55:38
   

Rezultati završenog ligaškog takmičenja

U naprijed navedenim ligama učestvuju slijedeći Klubovi:
PIONIRI:
1.OKK"LEOTAR" Trebinje
2.KK"SWISSLION LEOTAR" Trebinje
3.OKK"GACKO" Gacko
4.KK"VRELO" Čajniče
5.KK"VARDA-HE" Višegrad i
6.KK"SLAVIJA" Istočno Sarajevo-Lukavica.
 
KADETI:
1.KK"SWISSLION LEOTAR" Trebinje
2.KK"HEO" Bileća
3.OKK"GACKO" Gacko
4.KK"VRELO" Čajniče
5.KK"VARDA-HE" Višegrad i
6.KK"SUTJESKA" Foča
 
JUNIORI:
1.KK"SWISSLION LEOTAR" Trebinje
2.OKK"GACKO" Gacko
3.KK"SUTJESKA" Foča i
4.KK"IGMAN" Istočna Ilidža.

ПОДРУЧНИ КОШАРКАШКИ ОДБОР РОМАНИЈА-ХЕРЦЕГОВИНА

ДАНА:15.12.2013. године

 

 

КЛУБОВИМА ПКО-а;

ГРУПА „РОМАНИЈА

 

 

ПРЕДМЕТ: Резултати такмичења млађих селекција на нивоу ПКОРоманија-Херцеговина   

                                        за сезону 2013/2014

 

1995.годишта и млађи+1997.годиша и млађи+1999.годишта и млађи+2001.-годишта и млађи

 

 

I коло

ПАРОВИ

25/26.05.2013.

 

КК“ВАРДА-ХЕ“ Вишеград                                             

Слободна екипа

Кадети

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК“ИГМАН“

Ћеремиџић-Делић-Шобић

64:84  (16:21; 11:20; 13:18; 24:25)

 

Кадети

КК“СЛАВИЈА“-КК“СУТЈЕСКА“   

Којић-Домазет-Васковић

62:85   (19:20; 13:24; 18:17; 12:24

 

Пионири

КК“СЛАВИЈА“-КК“СУТЈЕСКА“   

Којић-Домазет-Васковић

84:41   (27:10; 28:10; 14:12;15:09)

 

Млађи пионири

КК“СЛАВИЈА“-КК“СУТЈЕСКА“

Којић-Домазет-Васковић

57:41   (15:10; 23:07; 15:08; 04:16)

 

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Хелета-Вранац

45:85   (10:32; 12:20; 07:19; 16:13)

 

Пионири

КК“РОГАТИЦА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Хелета-Вранац

36:86   (05:27; 16:17; 07:18; 08:24)

II коло

ПАРОВИ

01/02.06.2013.

 

KK”ВРЕЛО”

Слободна екипа

Кадети

КК“СУТЈЕСКА“-КК“РОГАТИЦА“

Којић-Ћосовић В.-Елез

77:43   (17:04; 20:07; 20:14; 20:18)

Пионири

КК“СУТЈЕСКА“-КК“РОГАТИЦА“

Којић-Ћосовић В.-Елез

39:49   (10:12; 10:12; 05:10; 14:15)

Кадети

КК.ИГМАН“-КК“СЛАВИЈА“

Нинковић-Домазет-Васковић

98:69   (32:02; 18:23; 25:15; 23:29)

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“ГЛАСИНАЦ“

Његованови-Хелета-Вранац

72:57   (14:12; 23:18; 11:14; 24:13)

Пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“ГЛАСИНАЦ

Његовановић-Хелета-Вранац

88:38   (28:09; 16:11; 30:09; 14:09)

III коло

ПАРОВИ

08/09.06.2013.

 

КК.“ГЛАСИНАЦ“

Слободна екипа

Кадети

КК.“СЛАВИЈА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Нинковић-Ковачевић Миљан (Тр)-Васковић

52:75   (09:22; 16:19; 09:22; 18:12)

Пионири

КК.“СЛАВИЈА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Нинковић-Ковачевић Миљан (Тр)-Васковић

54:84  (11:25; 14:21; 13:13; 16:25)

Млађи пионири

КК.“СЛАВИЈА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Нинковић-Ковачевић Миљан (Тр)-Васковић

46:35   (14:07; 17:04; 07:12; 08:12)

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-КК“ИГМАН“

Којић-Хелета-Вранац

42:84   (08:17; 12:26; 09:24; 13:17)

Јуниори

KK”ВРЕЛО”-КК“СУТЈЕСКА“

Радовић-Миилица.Мићуновић-Домазет

74:80   (19:18; 17;11; 25:19; 13:32)

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК“СУТЈЕСКА“

Радовић-Милица.Мићуновић-Домазет

77:65   (14:17; 15:12; 26:16; 22:20)

Пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“СУТЈЕСКА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

100:42   (33:12; 34:06; 14:13; 19:11)

Млађи пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“СУТЈЕСКА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

58:33   (14:06; 14:09; 11:08; 19:10)

 

 

 

IVколо

ПАРОВИ

15/16.06.2013.

 

КК.“СУТЈЕСКА“                                              

Слободна екипа

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“РОГАТИЦА“

Његовановић-Хелета-Вранац

85:50    (22:12; 23:16; 22:07; 18:15)

Пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“РОГАТИЦА“

Његовановић-Хелета-Вранац

77:52   (25:16; 24:19; 20:06; 08:11)

Кадети

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК“СЛАВИЈА“

Ћеремиџић-Делић-Шобић

52:50   (11:09, 16:15; 12:11; 13:15)

Пионири

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК“СЛАВИЈА“

Черемиџић-Делић-Шобић

18:72   (02:16; 08:16; 02:23; 06:18)

Јуниори

КК.ИГМАН“-KK”ВРЕЛО”

Нинковић-Домазет-Васковић

93:59   (13:14; 26:09; 27:19; 27:17)

Кадети

КК.ИГМАН“-KK”ВРЕЛО”

Нинковић-Домазет-Васковић

85:75   (21:20; 21:22; 22:14; 21:19)

Vколо

ПАРОВИ

22/23.06.2013

 

КК.“СЛАВИЈА“

Слободна екипа

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-КК.“ГЛАСИНАЦ“

Његовановић-Хелета-Вранац

58:69   (15:17; 11:15; 08:17; 24:20)

Пионири

КК“РОГАТИЦА“-КК.“ГЛАСИНАЦ“

Његовановић-Хелета-Вранац

62:35   (18:06; 17:13; 16:06; 11:10)

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК“ВАРДА-ХЕ“

Радовић-Ми.Мићуновић-Ћосовић Владо

85:72   (19:17; 20:16; 23:17; 23:22)

Пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“ВАРДА-ХЕ“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

109:82(33:19; 20:16; 41:21; 15:26)

Млађи пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“ВАРДА-ХЕ“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

57:53   (12:08; 17:14, 17:14; 11:17)

Јуниори

КК“СУТЈЕСКА“-КК.ИГМАН“

Којић-Ћосовић В.-Елез

78:58   (27:12; 19:15; 13:12; 19:19)

Кадети

КК“СУТЈЕСКА“-КК.ИГМАН“

Којић-Ћосовић В.-Елез

53:63   (10:11; 17:14; 11:21; 15:17)

VIколо

ПАРОВИ

25/26.06.2013.

 

КК.“ИГМАН“

Слободна екипа

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“СУТЈЕСКА“

Његовановић-Хелета-Вранац

67:46   (17:08; 13:09; 18:13; 19:15)

Пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“СУТЈЕСКА“

Његовановић-Хелета-Вранац

65:43   (14:10; 15:08; 17:10; 10:12)

Млађи пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК“СУТЈЕСКА“

Његовановић-Хелета-Вранац

46:27   (16:11; 17:04; 02:04; 11:08)

Кадети

КК“ГЛАСИНАЦ“-KK”ВРЕЛО”

Ћеремиџић-Делић-Шобић

60:49   (18:07; 11:09; 11:20; 20:13)

Пионири

КК“ГЛАСИНАЦ“-KK”ВРЕЛО”

Ћеремиџић-Делић-Шобић

40:100  (12:34; 04:26; 05:23; 19:17)

Кадети

КК.“СЛАВИЈА“-КК“РОГАТИЦА“

Нинковић-Ковачевић М (Тр)-Васковић

69:66   (19:11; 07:19; 22:17; 21:19)

Пионири

КК.“СЛАВИЈА“-КК“РОГАТИЦА“

Нинковић-Ковачевић М. (Тр)-Васковић

99:69   (26:13; 22:15; 26:18; 25:23)

VII коло

ПАРОВИ

29/30.06.2013

 

КК.“РОГАТИЦА“

Слободна екипа

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК.“СЛАВИЈА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

111:54  (33:15; 28:19; 29:10; 21:10)

Пионири

KK”ВРЕЛО”-КК.“СЛАВИЈА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

109:51   (38:14; 30:12; 24:20; 17:05)

Млађи пионири

KK”ВРЕЛО”-КК.“СЛАВИЈА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

57:61   (16:20; 15:08; 12:18; 14:15)

Кадети

КК.“СУТЈЕСКА“-КК“ГЛАСИНАЦ“   

Којић-Ћосовић В.-Елез

57:46   (09:10; 16:07; 13:15; 19:14)

Пионири

КК.“СУТЈЕСКА“-КК“ГЛАСИНАЦ“  

Којић-Ћосовић В.-Елез

55:33   (12:05; 17:08; 16:10; 11:10)

Кадети

КК.ИГМАН“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Нинковић-Домазет-Ковачевић Миљан(Тр)

97:56   (17:10; 29:17; 22:12; 29:17)

 

VIII коло

ПАРОВИ

31.08.2013.

 

КК“ВАРДА-ХЕ“ Вишеград                                              

Слободна екипа

Кадети

КК“ИГМАН“-КК“ГЛАСИНАЦ“

Шаренац-Домазет-Ћосовић Саво

85:51   (20:10; 24:15; 19:09, 22:179

Кадети

КК“СУТЈЕСКА“-КК“СЛАВИЈА“ 

Којић-Елез-Мићуновић Милица

43:39   (14:08, 08:13; 11:08; 10:10)

Пионири

КК“СУТЈЕСКА“-КК“СЛАВИЈА“ 

Којић-Ћосовић В.-Мићуновић Милица

37:42   (11:13; 09:11; 04:14; 13:04)

Млађи пионири

КК“СУТЈЕСКА“-КК“СЛАВИЈА“ 

Којић-Ћосовић В.-Мићуновић Милица

18:37   (02:08; 04:11; 06:12, 06:06)

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК“РОГАТИЦА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

119.49   (33:08, 24:18, 33:13; 29:09)

Пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“РОГАТИЦА“

Радовић-Тановић-Ј.Ристановић

118:35   (31:07; 22:12; 33:12; 32:04)

IX коло

ПАРОВИ

07/08.09.2013.

 

KK”ВРЕЛО”

Слободна екипа

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-КК“СУТЈЕСКА“

Којић-Рајак-Косорић

42:69   (07:20; 16:10; 08:24; 11:15)

Пионири

КК“РОГАТИЦА“-КК“СУТЈЕСКА“

Којић-Рајак-Косорић

50:51   (09:11; 16:15; 14:08; 11:13)

Кадети

КК“СЛАВИЈА“-КК“ИГМАН“

Нинковић-Ковачевић М (Тр)-Васковић

63:85   (14:22; 10:17; 17:18; 24:28)

Кадети

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Ћеремиџић-Рајак-Делић

56:53   (10:09; 17:12; 11:13; 18:19)

Пионири

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Ћеремиџић-Рајак-Делић

24:61   (08:21; 02:14; 08:15; 06:11)

X коло

ПАРОВИ

14/15.09.2013.

 

КК.“ГЛАСИНАЦ“

Слободна екипа

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК.“СЛАВИЈА“

Његовановић-Хелета-Вранац

59:46   (08:12; 24:14; 21:09; 06:11)

Пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК.“СЛАВИЈА“

Његовановић-Хелета-Вранац

81:61   (18:18; 32:20; 08:18; 23:05)

Млађи пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК.“СЛАВИЈА“

Његовановић-Хелета-Вранац

51:20   (09:09; 18:04; 12:04; 12:03)

Кадети

КК“ИГМАН“-КК“РОГАТИЦА“

Нинковић-Кнежевић-Васковић

131:73   (34:05; 25:26; 32:24; 40:18)

Јуниори

КК“СУТЈЕСКА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Ћосовић В.-Елез

73:48   (28:10; 14:20; 12:05; 19:13)

Кадети

КК“СУТЈЕСКА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Ћосовић В.-Елез

57:54   (19:10; 09:14; 14:16; 15:14)

Пионири

КК“СУТЈЕСКА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Ћосовић В.-Елез

22:44   (06:12; 09:07; 07:14; 00:11)

Млађи пионири

КК“СУТЈЕСКА“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Ћосовић В.-Елез

20:41   (04:11; 07:05; 05:13; 04:12)

 

 

 

XIколо

ПАРОВИ

21/22.09.2013.

 

КК.“СУТЈЕСКА“                                              

Слободна екипа

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Којић-Рајак-Косорић

34:59  (09:18; 09:12; 08:17; 08:12)

Пионири

КК“РОГАТИЦА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Којић-Рајак-Косорић

36:55   (09:14; 10:14; 03:15; 14:12)

Кадети

КК“СЛАВИЈА“-КК“ГЛАСИНАЦ“

Ујић Добрислав-Кнежевић-Васковић

57:73   (10:19; 24:24; 06:15; 17:15)

Пионири

КК“СЛАВИЈА“-КК“ГЛАСИНАЦ“

Ујић Добрислав-Кнежевић-Васковић

113:42   (22:10; 26:09; 30:10; 35:13)

Јуниори

KK”ВРЕЛО”-КК.ИГМАН“

Радовић-Елез-Тановић

91:90   (19:25; 32:17; 20:21; 20:27)

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК.ИГМАН“

Радовић-Елез-Тановић

105:66   (19:12; 27:22; 34:19; 25:13)

XIIколо

ПАРОВИ

28/29.09.2013

 

КК.“СЛАВИЈА“

Слободна екипа

Кадети

КК.“ГЛАСИНАЦ“-КК“РОГАТИЦА“

Ћеремиџић-Делић-Шобић

65:37       (16:11; 20:05; 21:10; 08:11)

Пионири

КК.“ГЛАСИНАЦ“-КК“РОГАТИЦА“

Ћеремиџић-Делић-Шобић

28:57       (10:15; 01:17; 07:17; 10:08)

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Хелета-Вранац

63:72       (22:17; 12:17; 17:21; 12:17)

Пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Хелета-Вранац

76:82       (25:23; 20:18;17:22; 14:19)

Млађи пионири

КК“ВАРДА-ХЕ“-KK”ВРЕЛО”

Његовановић-Хелета-Вранац

35:42       (07:08; 07:08; 12:09; 09:16)

Јуниори

КК.ИГМАН“-КК“СУТЈЕСКА“

Шаренац-Кнежевић-Ћосовић Саво

101:119   (28:29; 22:34; 35:18, 16:37)

Кадети

КК.ИГМАН“-КК“СУТЈЕСКА“

Шаренац-Кнежевић-Ћосовић Саво

79:68       (17:15, 15:16, 23:09, 24:28)

XIIIколо

ПАРОВИ

05/06.10.2013.

 

КК.“ИГМАН“

Слободна екипа

Кадети

КК“СУТЈЕСКА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Којић-Мићуновић Mилица-Елез

79:68   (21:13; 17:25; 18:14; 23:16)

Пионири

КК“СУТЈЕСКА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Којић-Елез-Вуковић Драган

28:55   (04:17; 06:13; 09:14; 09:11)

Млађи пионири

КК“СУТЈЕСКА“-КК“ВАРДА-ХЕ“

Којић-Елез-Вуковић Драган

31:50   (07:15; 10:05; 12_16; 02:14)

Кадети

KK”ВРЕЛО”-КК“ГЛАСИНАЦ“

Радовић-Елез-Тановић

84:80   (18:26, 22:21; 22:10, 22:23)

Пионири

KK”ВРЕЛО”-КК“ГЛАСИНАЦ“

Радовић-Елез-Тановић

86:41   (33:11; 19:05, 14:06, 20:19)

Кадети

КК“РОГАТИЦА“-КК.“СЛАВИЈА“

Којић-Косорић-Хелета

38:59   (13:18; 06:06; 09:18; 10:17)

Пионири

КК“РОГАТИЦА“-КК.“СЛАВИЈА“

Којић-Косорић-Хелета

48:54   (13:18; 18:15; 10:11; 07:10)

XIV коло

ПАРОВИ

12/13.10.2013

 

КК.“РОГАТИЦА“

Слободна екипа

Кадети

КК.“СЛАВИЈА“-KK”ВРЕЛО”

Нинковић-Домазет-Васковић

47:76   (14:23; 11:22; 08:24; 14:17)

Пионири

КК.“СЛАВИЈА“-KK”ВРЕЛО”

Нинковић-Домазет-Васковић

61:72   (11:27; 14:18; 15:18; 21:09)

Млађи пионири

КК.“СЛАВИЈА“-KK”ВРЕЛО”

Нинковић-Ћосовић С-Домазет

36:34   (04:08; 10:08; 13:08; 09:10)

Кадети

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК.“СУТЈЕСКА“ 

Ћеремиџић-Шобић-Елез

52:62   (18:07; 19:20; 11:19; 04:16)

Пионири

КК“ГЛАСИНАЦ“-КК.“СУТЈЕСКА“ 

Ћеремиџић-Шобић-Елез

17:25   (01:04; 05:08; 07:04; 04:09)

Кадети

КК“ВАРДА-ХЕ“-КК.ИГМАН“

Његовановић-Хелета-Вранац

20:00 Гости нису допутовали на утакмицу.

 

 

 

 

 

 

Табела/Jуниори-1995.годишта и млађи/

1. КК“СУТЈЕСКА“

4

4

0

350:281    (+069)

08

2. КК“ИГМАН“       

4

1

3

342:347    (-005)

05  1.22

3. КК“ВРЕЛО“

4

1

3

272:336    (-064)

05   0,82

           
           
           
           
           
           
      Табела/Кадети-1997.годишта и млађи/

1. КК“ВРЕЛО“

12

9

3

992:743   (+249)

21 1,192

2. КК“ИГМАН“/-1/

12

10

2

957:739   (+218)

21 0,839

3.ККВАРДА-ХЕ

12

7

5

749:674   (+075)

19   1,08

4.КК“СУТЈЕСКА“

12

7

5

761:692  (+069)

19  0,926

5. КК“ГЛАСИНАЦ“

12

6

6

725:748   (-023)

18

6.КК“СЛАВИЈА“        

12

2

10

667:861   (-194)

14

7.КК“РОГАТИЦА“  

12

0

12

577:971   (-394)

12

Табела/Пионири-1999.годишта и млађи/

1. КК “ВРЕЛО“

10

10

0

906:486   (+420)

20

2. КК “ВАРДА-ХЕ“

10

8

2

724:527   (+197)

18

3. КК СЛАВИЈА

10

6

4

 691:601   (+090)

16

4. КК “СУТЈЕСКА“           

10

3

7

 383:539   (-156)

13

5. КК“РОГАТИЦА“        

10

2

8

 494:642   (-148)

12

6. КК “ГЛАСИНАЦ“    

10

1

9

316:719   (-403)

11

           
Табела/Млађипионири-2001.годишта и млађи/
           
           
           
           
           

1. КК “СЛАВИЈА“

6

5

1

257:236   (+021)

11

2. КК “ВРЕЛО“  

6

4

2

289:238   (+051)

10

3. КК “ВАРДА-ХЕ“         

6

3

3

  270:223   (+047)

08

           

4. КК “СУТЈЕСКА“

6

0

6

170:289   (-119)

06

НАПОМЕНА:

Екипа кадета КК“ИГМАН“ одустала од такмичења у лиги 6.

           
           
           
           
           

Завршница за млађе пионире (2001.годишта и млађи) игра се турнирски.

Мјесто одигравања финалног турнира за млађе пионире накнадно ће се одредити по завршетку такмичења по групама и приспјелих понуда за организацију истог.

Завршница за пионире (1999.годишта и млађи) и кадета (1997.годишта и млађи) игра се лигашки:

Лига систем по 3 најбоље пласиране екипе из лигашког дијела такмичења по групама „Романија“ и „Херцеговина“. Игра се лига од 10 кола.

Побједник „Лиге 6“ стиче право учешћа у даљем такмичењу на нивоу КСРС.

Завршница за јуниоре игра се лигашки:

Лига систем по 2 најбоље пласиране екипе из лигашког дијела такмичења по групама „Романија“ и „Херцеговина“. Игра се лига од 6 кола.

Побједник „Лиге 4“ стиче право учешћа у даљем такмичењу на нивоу КСРС.

Ако неке јуниорске екипе изразе жељу за такмичење у Другој лиги-Исток, биће им дозвољено да учестввују.

Због смањења трошкова у превозу распоред ће се направити према модификованим Бергеровим таблицама, водећи рачуна да Клуб са једним превозом има најмање трошкове, тј да у истом дану играју све селекције које су се пласирале у лиге за првака!

                                                                                Комесар такмичења за млађе селекције

                                                                                           ПКО Романија-Херцеговина:

                                                                                                   Дарко Фргања, с.р.

ПОДРУЧНИ КОШАРКАШКИ ОДБОР РОМАНИЈА-ХЕРЦЕГОВИНА

ДАНA:15.12.2013. године

 

КЛУБОВИМА ПКО-а;

ГРУПА „ХЕРЦЕГОВИНА“

 

ПРЕДМЕТ: Рзултати лигашког такмичења млађих селекција на нивоу ПКО-а    

                   за сезону 2013/2014према Бергеровим таблицама за групу „Херцеговина“

 

јуниори+кадети+пионири

/1995. годишта и млађи+1997.годиша и млађи+1999.годишта и млађи/

I коло

УТАКМИЦЕ

14/15.09.2013.

 

ОКК“ГАЦКО“-Гацко

Слободна екипа

Јуниори

ОКК“ВЕЛЕЖ“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Мишељић

54:98    (12:31; 22:22; 11:24; 09:21)

Пионири

ОКК“ЛЕОТАР“-КК“ХЕО“

Ковачевић С-Мишељић-Мићуновић Маја

95:68    (26:07; 17:10; 24:23; 28:28)

II коло

УТАКМИЦЕ

21/22.09.2013.

 

КК“ХЕО“-Билећа

Слободна екипа

Пионири

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ЛЕОТАР“

Бодирога-Поробић-Комар

67:82    (08:19; 19:20; 15:12; 25:31)

Јуниори

ОКК“ГАЦКО“-ОКК“ВЕЛЕЖ“

Вујовић-МићуновићMaја-Ковачевић М (Би)

87:48    (16:08, 22:12; 23:10; 26:18)

III коло

УТАКМИЦЕ

28/29.09.2013.

 

ОКК“ВЕЛЕЖ“-Невесиње

Слободна екипа

Пионири

ОКК“ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Мишељић

89:81    (24:17; 21:18; 20:23; 24:23)

Јуниори

КК“ХЕО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

68:63    (18:17; 17:16; 10:18; 23:12)

Кадети

КК“ХЕО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

48:62    (12:16; 16:15; 12:13; 08:18)

Пионири

КК“ХЕО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

52:68    (09:24; 13:24; 11:11; 19:09)

IV коло

УТАКМИЦЕ

05/06.10.2013.

 

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“Требиње

Слободна екипа

Јуниори

ОКК“ГАЦКО“-КК“ХЕО“

KовачевићС-Мићуновић Маја-Мишељић

61:47    (20:20; 16:05; 15:09; 10:13)

Кадети

ОКК“ГАЦКО“-КК“ХЕО“

KовачевићС-Мићуновић Маја-Мишељић

63:59    (10:13; 19:13; 12:13; 22:20)

Пионири

ОКК“ГАЦКО“-КК“ХЕО“

KовачевићС-Мићуновић Маја-Мишељић

60:43    (16:09; 15:13; 18:09; 11:12)

 

ОКК“ВЕЛЕЖ“-ОКК“ЛЕОТАР“

Слободне екипе

V коло

УТАКМИЦЕ

12/13.10.2013.

 

ОКК“ЛЕОТАР“

Слободна екипа

Јуниори

КК“ХЕО“-ОКК“ВЕЛЕЖ“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

111:60   (36:11; 26:15; 21:10; 28:24)

Јуниори

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

Бодирога-Комар-Поробић

94:88     (20:16; 25:22; 21:23; 28:27)

Кадети

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

Бодирога-Поробић-Мишељић

86:50     (17:15; 29:10; 22:13; 18:12)

Пионири

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

Бодирога-Комар-Мишељић

58:54     (12:12; 17:20; 15:14; 14:08)

 

Други дио лигашког дијела такмичења почиње 7 дана по завршетку 1. дијела такмичења.

 

 

VI коло

УТАКМИЦЕ

26/27.10.2013.

 

ОКК“ГАЦКО“-Гацко

Слободна екипа

Јуниори

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ВЕЛЕЖ“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Мишељић

113:64   (22:14, 30:14, 26:30, 35:06)

Пионири

КК“ХЕО“-ОКК“ЛЕОТАР“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

48:89     (10:14; 19:17; 09:29, 10:29)

VII коло

УТАКМИЦЕ

02/03.11.2013.

 

КК“ХЕО“-Билећа

Слободна екипа

Пионири

ОКК“ЛЕОТАР“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

Бодирога-Радановић-Јелачић

83:79     (17:18, 26:15; 16:20; 24:26)

Јуниори

ОКК“ВЕЛЕЖ“-ОКК“ГАЦКО“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Мишељић

49:89     (05:20; 09:23; 19:27; 16:19)

VIII коло

УТАКМИЦЕ

09/10.11.2013.

 

ОКК“ВЕЛЕЖ“-Невесиње

Слободна екипа

Пионири

ОКК“ГАЦКО“-ОКК“ЛЕОТАР“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Јелачић

79:77     (27:12; 15:26; 14:23; 23:16)

Јуниори

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-КК“ХЕО“

Ковачевић С-Раданпвић-Јелачић

20:00  Гости нису допутовали.

Кадети

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“КК“ХЕО“

Ковачевић С-Раданпвић-Јелачић

67:68     (16:21; 15:19; 18:13, 18:13)

Пионири

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-КК“ХЕО“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Јелачић

78:45     (13:14, 22:13, 19:10; 24:08)

IX коло

УТАКМИЦЕ

16/17.11.2013.

 

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“Требиње

Слободна екипа

Јуниори

КК“ХЕО“-ОКК“ГАЦКО“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

68:51

Кадети

КК“ХЕО“-ОКК“ГАЦКО“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

71:41     (19:14; 16:05; 21:11; 15:11)

Пионири

КК“ХЕО“-ОКК“ГАЦКО“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић М (Би)

58:68     (16:17; 17:21; 18:14; 07:16)

 

ОКК“ЛЕОТАР“-ОКК“ВЕЛЕЖ“

Слободне екипе

X коло

УТАКМИЦЕ

23/24.11.2013.

 

ОКК“ЛЕОТАР“Требиње

Слободна екипа

Јуниори

ОКК“ВЕЛЕЖ“-КК“ХЕО“

KовачевићС-Радановић-Јелачић

78:90     (15:30; 17:25; 16:30; 30:05)

Јуниори

ОКК“ГАЦКО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

KовачевићС-Мишељић-Јелачић

50:91     (16:28; 09:22; 12:23; 13.18)

Кадети

ОКК“ГАЦКО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

KовачевићС-Мишељић-Јелачић

56:61     (14:11; 18:16; 07:10; 17:24)

Пионири

ОКК“ГАЦКО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

 KовачевићС-Мишељић-Јелачић

76:73     (15:19; 23:21; 19:17; 19:16)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Резултати турнира млађих пионира (Мини-баскет)-група „Херцеговина“ 2001.годишта и млађи:

 

I турнир

УТАКМИЦЕ

01.09.2013. /Требиње/

1.утакмица

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ЛЕОТАР“

38:44    

2.утакмица

ОКК“ЛЕОТАР“-КК“ХЕО“

39:42

3.утакмица

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-КК“ХЕО“

33:44

II турнир

УТАКМИЦЕ

27.10.2013. /Билећа/

4.утакмица

КК“ХЕО“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

38:34

5.утакмица

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

42:34

6.утакмица

КК“ХЕО“-ОКК“ГАЦКО“

36:43  

IIIтурнир

УТАКМИЦЕ

 /Гацко/

7.утакмица

ОКК“ГАЦКО“-КК“ХЕО“

 

8.утакмица

КК“ХЕО“-ОКК“ЛЕОТАР“

 

9.утакмица

ОКК“ГАЦКО“-ОКК“ЛЕОТАР“

 

IV турнир

УТАКМИЦЕ

 /Требиње/

10.утакмица

ОКК“ЛЕОТАР“-КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“

 

11.утакмица

КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

 

12.утакмица

ОКК“ЛЕОТАР“-ОКК“ГАЦКО“

 

 

 

/Млађи пионири-2001.годишта и млађи/

1.КК“ХЕО“     

04      03       1      160:149

(+011)     07

 

397:214  (+183)

12

 

 

 

 

 

 

2. КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“               

04      01       3      147:160  

(-013)      05

 

333:280   (+053)

11

 

 

 

 

 

 

3. ОКК“ЛЕОТАР“

02      01       1      083:080     

(+003)     03

 

376:332   (+044)

10

 

 

 

 

 

 

4. ОКК“ГАЦКО“     

02      01       1      077:078

(-001)      03

 

371:344   (+027)

9

 

 

 

 

 

 

                                   /Пионири-1999.годишта и млађи/

1.ОКК“ЛЕОТАР“     

06       5       1      515:422

(+093)     11

 

397:214  (+183)

12

 

 

 

 

 

 

2. КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“               

06       4       2      423:392  

(+031)     10

 

333:280   (+053)

11

 

 

 

 

 

 

3. OКК“ГАЦКО“

06        3       3      418:398     

(+020)     09

 

376:332   (+044)

10

 

 

 

 

 

 

4. КК“ХЕО“     

06        0       6      314:458

(-144)      06

 

371:344   (+027)

9

 

 

 

 

 

 

/Кадети-1997.годишта и млађи/

1.КК“СВИСЛИОНЛЕОТАР“     

 04       3       1      276:222

(+054)     07

 

397:214  (+183)

12

 

 

 

 

 

 

2. КК“ХЕО“               

 04       2       2      252:253  

(-001)      06

 

333:280   (+053)

11

 

 

 

 

 

 

3. OКК“ГАЦКО

 04       1       3      204:257            

(-053)      05

 

376:332   (+044)

10

 

 

 

 

 

 

 

/Јуниори-1995.год. и мл.

1.КК“СВИСЛИОН ЛЕОТАР“          

 

 

 

06       5       1      479:324

 

 

 

(+155)     11         

 

397:214  (+183)

12

 

 

 

 

 

 

2. ОКК“ГАЦКО“             

06       3       3      426:397  

(+029)     09

 

333:280   (+053)

11

 

 

 

 

 

 

3.КК“ХЕО“          /-1/

06        4       2      384:333     

(+051)     09

 

376:332   (+044)

10

 

 

 

 

 

 

4. ОКК“ВЕЛЕЖ“     

06        0       6      353:588

(-235)      06

 

371:344   (+027)

9

 

 

 

 

 

 

 

Јуниорска екипа КК“ХЕО“ Билећа игра ван конкуренције.

Коначна табела се прави без резултата КК“ХЕО“ Билећа!

 

 

 

 

 

ДВОМЕЧ

ПИОНИРКЕ 1999.годишта и млађе

19.10.2013.

А-Б

КК“ИГМАН“-ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“

Нинковић-Домазет-Ћосовић Саво

32:72   (03:27; 09:23, 12:13; 08:09)

Б-А

ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“-КК“ИГМАН“

 

 

ДВОМЕЧ

ЈУНИОРКЕ 1995.годишта и млађе

19.10.2013.

А-Б

КК“ИГМАН“-ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“

Нинковић-Домазет-Ћосовић Саво

57:93   (13:24; 15:20; 09:26; 20:23)

Б-А

ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“-КК“ИГМАН“

 

 

ДВОМЕЧ

КАДЕТКИЊЕ 1997.годишта и млађе

02.11.2013. и14.11.2013.

А-Б

ОКК“ХЕРЦЕГОВАЦ“-ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“

Вујовић-Вукајловић-Ковачевић Миљан (Биле)

26:64   (09:20; 06:16; 03:19, 08:09)

Б-А

ЖКК“ТРЕБИЊЕ 03“-ОКК“ХЕРЦЕГОВАЦ“

Ковачевић С-Мићуновић Маја-Јелачић

68:35   (26:01; 09:10; 20:13; 13:11)

 

 

 

 

У циљу повећања броја утакмица и унапређења рада са млађим селекцијама на 3.редовној сједнициПредсједништва ПКО Романија-Херцеговина, а на приједлог Тренерске организације,донесени су слиједећи закључци за сезону 2013/2014 како је доле наведено:

1. Завршница за млађе пионире (2001.годишта и млађи) да се игра турнирски.

Мјесто одигравања финалног турнира за млађе пионире накнадно ће се одредити по завршетку такмичења по групама и приспјелих понуда за организацију истог.                      2. Завршница за пионире (1999.годишта и млађи) и кадета (1997.годишта и млађи) да се игра лигашки.                                                                                                                             Лига систем по 3 најбоље пласиране екипе из лигашког дијела такмичења по групама „Романија“ и „Херцеговина“. Игра се лига од 10 кола. Побједник „Лиге 6“ стиче право учешћа у даљем такмичењу на нивоу КСРС.                                                                               3. Завршница за јуниоре (1995.годишта и млађи) да се игра лигашки.                         Лига систем по 2 најбоље пласиране екипе из лигашког дијела такмичења по групама „Романија“ и „Херцеговина“. Игра се лига од 6 кола. Побједник „Лиге 4“ стиче право учешћа у даљем такмичењу на нивоу КСРС. Ако неке јуниорске екипе изразе жељу за такмичење у Другој лиги-Исток, биће им дозвољено да учестввују.

Због смањења трошкова у превозу распоред (лиге за првака) ће се направити према модификованим Бергеровим таблицама, водећи рачуна да Клуб са једним превозом има најмање трошкове, тј да у истом дану играју све селекције које су се пласирале у лиге за првака!

 

Молим за максималну толеранцијуи разумијевањесвих учесника такмичења, како би се све утакмице одиграле.

                                                                                      Комесар за такмичење млађих селекција

                                                                                                 ПКО Романија-Херцеговина:

 

                                                                                                         Дарко Фргања, с.р.

 

 

 

 

   
© Masterfromf

Uloguj se - Registruj se

Ako niste registrovani izaberite opciju napravi nalog.